Svatební dekorace - prodej

Svatební dekorace

Pro navození správné romantické a slavnostní atmosféry můžete pořídit spoustu doplňků a dekorací.

Svatební vůz Klasikou zůstává panenka (šatičky dle barvy šatů nevěsty) a panáček. Dále je možno zapůjčit nebo zakoupit umělé květiny, květinové srdce (i s doplňky a stuhami), cylindr a samozřejmě živé květiny. Většinou se vše připevňuje na kapotu vakuovými přísavkami.


Svatební tabule Dle vašeho stylu se volí ubrusy, netkané textilie, dekorativní organzové a saténové šerpy. Další doplňky: jmenovky, perličky, kamínky, plátky růží, konfety, svíčky, ubrousky, umělé květinky, stuhy a vývazky. Vše zajistíme v barvě vaší svatby.


Figurky na dort Můžete si vybrat ze široké škály motivů jak klasicky tančící nevěsta ze ženichem, ale také s určitým zaměřením (na motorce, s fotbalovým míčem…).


Polštářek na prstýnky Dle dohody s oddávajícím si můžete přinést polštářek na prstýnky. Ten si můžete u nás zapůjčit nebo zakoupit. Zůstává vám jako něžná památka na váš krásný den.


Svatební bublifuk Je v poslední době velmi oblíbená záležitost, protože v mnoha oddacích prostorách si nepřejí házení rýží či květinových plátků. Bublifukem se zabývají nejen děti, ale i mladí hosté svatby. Velice pěkné na focení!