Svatební šaty - půjčovna

Svatební šaty

Každá budoucí nevěsta se těší na výběr svatebních šatů. Sní o takových, které podtrhnou její osobnost, které vyrazí dech nejen jí, ale i všem lidem okolo, zní to jako pohádka. S pomocí našeho velmi ochotného personálu si jistě vyberete ty nejvhodnější svatební šaty. Na webových stránkách nabízíme spíše inspirativní základní nabídku modelů stávajících šatů i pro nadcházející sezónu. Podle těchto fotografií si můžete vybrat ty z nich, které se vám zdají nejhezčí, ale pozor! – možná budete muset svou představu trochu poupravit. Co sluší hubené modelce na fotografii nemusí padnout zrovna nám „obyčejným smrtelnicím“, které máme tu a tam nějaké to kilo na víc. Mnohé šaty na věšáku zdánlivě zcela nevýrazné, hodně nazdobené nebo naopak příliš jednoduché vás po obléknutí jakoby kouzelně promění v OSLŇUJÍCÍ PRINCEZNU!

Rezervování svatebních šatů
Na zkoušku se raději objednejte s dostatečným předstihem telefonicky na čísle 603 994 397.

Výběr je z více než 200 modelů různých typů I barev svatebních šatů, hladkých I zdobených perličkami či krajkou, s vlečkou I bez… Rádi poradíme a ochotně vše vyzkoušíme, popřípadě upravíme na vaši postavu. Proto přijďte, zkoušejte a oblékejte.

Pokud si u nás vyberete svatební model, získáte řadu slev a výhod na další oděvy a služby. Věřím, že si I u nás každá nevěsta najde „ty své“ vysněné svatební šaty. Ale jak se říká, lépe je jednou vidět, než stem slov popsat.

- Šaty můžeme doplnit závojem, bižutérií, rukavičkami, svatební obuví a punčochami. Do vlasů si vyberete korunky, čelenky, vlásenky, květiny…

- V chladnějším a zimním období si můžete zapůjčit bolerko, šály, kabátky (I s kožešinkou), pelerínky hladké I s labutěnkou

- Naše fotogalerie je jen malou inspirativní ukázkou našicmodelů. Proto prosím přijměte nezávazné pozvání do našeho salonu.

Doporučujeme